Bartolo Longo - audiobook Studia Katolik

bartolo-longo-audiobook
Od mroku satanizmu po blask świętości – tak krótko można streścić życie włoskiego błogosławionego Bartolo Longo. Jest on kolejnym bohaterem serii Świadkowie Wiary.

Posłuchaj fragmentów! HappyBartolo_nr1
Bartolo_nr2
Bartolo_nr3

Świadkowie Wiary to nowa inicjatywa ewangelizacyjna Studia Katolik.pl. Jak piszą:

"Idąc z duchem czasu, włączamy się w tworzenie oferty audiobooków dla wszystkich, którzy lubią słuchać nagranych książek, na przykład dla młodzieży, starszych osób czy jak również kierowców bezczynnie stojących w korkach."


Obejrzyj film z realizacji w Stydiu Katolik!
"Świadkowie wiary" to seria wpisująca się w przeżywanie Roku Wiary. Warto dostrzec osoby, które swoim życiem dowiodły jak ważne jest życie wiarą, dzięki nim można ubogacić swoje własne jej przeżywanie. Nasza seria audiobooków "Świadkowie Wiary" przedstawia tych, dla których wiara była centrum życia – sylwetki Założycieli zakonów, świętych, błogosławionych i kandydatów na ołtarze. Możemy poszczyć się już kilkoma audiobookami z tej serii.


Studio katolik.pl zrealizowało także inne audiobooki: o św. Hannibalu Marii di Francia – Założycielu Zgromadzenia Rogacjonistów i Córek Bożej Opatrzności, o błogosławionej Zofii Czeskiej – Założycielce Sióstr Prezentek oraz o patriotycznym Dykatorze powstania styczniowego – Romualdzie Traugucie.

Książki z różnych wydawnictw przeczytali w naszym studiu krakowscy aktorzy: Jacek Lecznar oraz Anna Bugajska. Ostatni audiobook przedstawia wyjątkowo ciekawe życie błogosławionego Bartolo Longo, który od uwikłania w świat spirytyzmu i sekty satanistycznej dotarał z pomocą Bożą do świętości. Jest to niezwykle autentyczna i emocjonująca opowieść, którą koniecznie trzeba usłyszeć w interpretacji pana Jacka Lecznara. Jak wygląda nagrywanie "od kuchni" można zobaczyć w krótkim zwiastunie promującym audiobook "Bartolo Longo. Od kapłana szatana do Apostoła Różańca".

blog comments powered by Disqus

Strona wykorzystuje ciasteczka do celów statystycznych oraz komentarzy na blogu