autor: Bartolo Longo

Matka Boża Pompejańska ratuje dzieci więźniów

Krótkie lektury wydane przez dzieci więźniów w Dolinie Pompejańskiej pod red. bł. Bartola Longo. Z głębi serca opisał codzienne i niecodzienne wydarzenia jakie działy się na jego oczach i pod czułym wzrokiem Królowej Różańca chroniącej i pomagającej dzieciom więźniów.

Przeczyta o publikacji

Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach

Niezwykła historia powstania sanktuarium w Pompejach i pierwsze cuda Matki Bożej Pompejańskiej.

Przeczyta o publikacji

Nabożeństwo dwudziestu sobót

Ta książka zmieniła myślenie współczesnych o różańcu. Dlatego wskazał ją Jan Paweł II w "Liście o różańcu" jako tę, która pogłębiła ducha medytacyjnego i kontemplacyjnego różańca. Jest to też ksiązka, która dzięki settysięcznym nakładom jeszcze za życia Bartola Longo, w znacznej mierze finansowała budowę sanktuarium w Pompejach. Jest z nią też związana pewna wizja…

Przeczyta o publikacji

Miesiąc ku czci św. Józefa

Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego w Pompejach za wstawiennictwem tego świętego, który został opisany w niniejszej książce, Bartolo postanowił zbudować ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa.

Przeczyta o publikacji

Modlitwa z wiarą

Błogosławiony Bartolo Longo, poza ogromnym zaangażowaniem na rzecz sanktuarium w Pompejach i dzieł miłosierdzia, był cenionym autorem nabożeństw. Osiągnęły one nakłady setek tysięcy egzemplarzy i towarzyszą wiernym na całym świecie już od półtora wieku.

Przeczyta o publikacji

Historia sanktuarium w Pompejach

Jeśli chcesz poznać, kim był Bartolo Longo i o czym pisał, powinieneś poznać jego wielkie, poruszające dzieło życia. "Historia sanktuarium w Pompejach" to opis błogosławieństw i przewodnictwa Matki Bożej Pompejańskiej - tego, jak opuszczone i biedne Pompeje zamieniły się w kwitnące wiarą i miłosierdziem miejsce, z którego łaski zaczęły promieniować na cały świat!

Przeczyta o publikacji

Strona wykorzystuje ciasteczka do celów statystycznych oraz komentarzy na blogu