Człowiek Miłosierdzia, który zmienił świat!

W Wydawnictwie Rosemaria we współpracy z Papieskiem Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach ukazała się wyjątkowa biografia fundatora Sanktuarium, Bartola Longo, napisanej przez Antonia Illibata.

Więcej…
Comments

Z ziemi włoskiej do Polski

Tak, to był prawdziwy pościg, ale bez łamania przepisów Happy. Spotkaliśmy się w miejscu, gdzie był rozjazd. My musielibyśmy skręcić w prawo, Ks. Kazimierz z pielgrzymami jechali prosto. Kilka minut spóźnienia i spotkalibyśmy się dopiero we Wrocławiu. Ale udało się: relikwie bł. Bartola trafiły w dobre ręce!

Więcej…
Comments

Bartolo został patronem róży

Uroczystość święta patronalnego róży różańcowej pw. bł. Bartola Longo odbyła się w kościele św. Faustyny w Warszawie na Bródnie 10 lutego 2016 roku, w Środę Popielcową. Po zakończeniu Mszy odnowiliśmy zawierzenie Róży Rodzinnej Rodziców, modlących się za swoje dzieci i rodziny.Więcej…
Comments

Bartolo Longo - audiobook Studia Katolik

Od mroku satanizmu po blask świętości – tak krótko można streścić życie włoskiego błogosławionego Bartolo Longo. Jest on kolejnym bohaterem serii Świadkowie Wiary.

Więcej…
Comments

Pierwsza polska biografia bł. Bartola Longo

Z dna piekła na ołtarze Kościoła. Oto w wielkim skrócie życiorys bł. Bartola Longa. Kapłana szatana, spirytysty, a po nawróceniu oddanego sługi Królowej Różańca Świętego. Poznaj jego pierwszą, polską biografię!

Więcej…
Comments

Książka bł. Bartola po polsku!

Ukazała się książka Bartłomieja Longa, w której Błogosławiony opisuje historię powstania Sanktuarium Różańcowego w Pompejach oraz dokumentuje związane z tym dziełem liczne cuda uzdrowień oraz objawień Maryi i Jezusa.

Więcej…
Comments

Strona wykorzystuje ciasteczka do celów statystycznych oraz komentarzy na blogu